Alle jeugd trainingen worden uitgevoerd door gediplomeerde trainers, De trainers coördinator is:  Melvin Holwijn, 06-47027015 email: holwijn1@hotmail.com Voor vragen over onze jeugd trainingen kunt u terecht bij: Wim Teuling 06-51343879  email: wjteuling@gmail.com De jeugdtrainingen beginnen vanaf maandag 27 augustus a.s.

Training dagen en tijden seizoen 2018 2019  
     
TIJD TEAMS BIJZONDERHEDEN
MAANDAG    
17.00 t/m 18.00 JO/8 JO/9 JO/10  
18.00 t/m 19.00 JO/11 JO/12  
DINSDAG    
17.00 t/m 18.30 JO/13 JO/14  
18.30 t/m 20.00 JO/15 JO/17 JO/19  
WOENSDAG    
17.00 t/m 18.00 JO/8 JO/9 JO/10  
18.00 t/m 19.00 JO/11 JO/12  
DONDERDAG    
 17.00 t/m 18.30  JO/13 JO/14  
18.30 t/m 20.00  JO/15 JO/17 JO/19  
TRAINING-INDELINGEN senioren 2018  2019
   
TIJD TEAMS 
MAANDAG  
19.00 t/m 22.00 Breedte teams
20.00 t/m 21.30 Kicks
20.00 t/m 21.30 Zat. 10, Vet. 35-2 
DINSDAG  
20.00 t/m 21.30 Zaterdag selectie
20.00 t/m 21.30 Zat. 4, vet. 35-1 
21.30 t/m 23.00 Zat. 5, 7, 8
WOENSDAG  
20.00 t/m 21.30 Zat. 3
20.00 t/m 21.30 Zat. 7, 9, vet. 45-1
20.00 t/m 21.30 Zon. 1, 
20.00 t/m 21.30 Zat. 6, Zon. 6, 7
21.30 t/m 23.00 Zon. 5, 8, 9, 10
DONDERDAG  
20.00 t/m 21.30 Zaterdag selectie
20.00 t/m 21.30 Zon. 3
21.30 t/m 23.00 Zon. 2, 4, 8
VRIJDAG  
19.00 t/m 21.30 Breedte teams
2018-2019 Team Dag Aanvoerder – Trainer – Begeleider Mobiel E-mailadres
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Bastiaan Tan 06-17140170 bastiaan@gallerytailors.com,
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Cleo Wientjes 06-52658286 cleo@wientjesbv.nl,
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Tom Heldoorn 06-19172552 tomheldoorn@hotmail.com,
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Donna Vrijhof 06-19172552 donna.vrijhof@gmail.com,
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Rob Morskate 06-39549544             06-15638529  robmorskate@hotmail.com,
Veld Pupillen JO8-1 Zaterdag Sibo de Man 06-41193561 siboman@xs4all.nl,
Veld Pupillen JO8-2 Zaterdag Margot de Gier 06-49004626 margotdegier@gmail.com,
Veld Pupillen JO8-2 Zaterdag Sven de Haan 06-18428635 shwdehaan@outlook.com,
Veld Pupillen JO9-1 Zaterdag Dennis de Jonge 06-43207000 promoking@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-1 Zaterdag Sjef Gitmans 06-24106932 sgitmans@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-1 Zaterdag Michael de Bilt 06-14135600 mdebilt@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-2 Zaterdag Joes Blakborn 06-53622264 j.blakborn@vandiepen.com,
Veld Pupillen JO9-2 Zaterdag Wouter de Haan 06-28766234 de.haan.wouter@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-2 Zaterdag Peter de Vreede 06-86149344 devreedepeter@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-3 Zaterdag Arnold Jonk 06-52367780 arnoldjonk69@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-3 Zaterdag Miquel Konijnendijk 06-55756532 makonijnendijk@gmail.com,
Veld Pupillen JO9-4 Zaterdag Lars Rappol 06-11004470 larsrappol222@hotmail.com,
Veld Pupillen JO10-1 Zaterdag Fedde Germans 06-42025120 fedde@germans.nl,
Veld Pupillen JO10-1 Zaterdag Martijn Klinkhamer 06-23926054 martijn_klinkhamer@hotmail.com,
Veld Pupillen JO10-2 Zaterdag Bart van Eijk 06-41596641 bartvaneyk1@gmail.com,
Veld Pupillen JO10-2 Zaterdag Michael Eyk 06-46638315 michaeleyk@hotmail.com,
Veld Pupillen JO10-2 Zaterdag Marjolein Beekwilder 06-33614150  mabeekwilder@hotmail.com,
Veld Pupillen JO11-1 Zaterdag Robert Schuurman 06-26194748 robert@tastandtintle.nl
Veld Pupillen JO11-1 Zaterdag Imre Toth 06-34187475  imre.toth74@gmail.com
Veld Pupillen JO11-2 Zaterdag Menno Veldman 06-26326636 mennoveldman@hotmail.com,
Veld Pupillen JO11-2 Zaterdag Dhr. Benevento 06-10369960 veroniquekal@hotmail.com,
Veld Pupillen JO11-3 Zaterdag Cyp Hendrikse 06-57071158  06-57908685 gocyp@hotmail.com,
Veld Pupillen JO11-4 Zaterdag Clemens Gerteiser 06-84085629  clemens.gerteiser@gmx.de,
Veld Pupillen JO11-4 Zaterdag Boris Briels 06-51934034 borisbriels@gmail.com,
Veld Pupillen JO12-1 Zaterdag Jeroen Rademaker 06-21820 469  06-26238169 jprademaker@hotmail.com
Veld Pupillen JO12-2 Zaterdag Rutger v.d. Boogaard 06-21265190 rutger@delangen.nl,
Veld Pupillen JO12-2 Zaterdag Coen Conroy 06-30264405 coenconroy@yahoo.co.uk,
Veld Pupillen JO12-3 Zaterdag Sander Tacx 06-52777711 sandertacx@hotmail.com,
Veld Pupillen JO12-3 Zaterdag Jeff Richaerds 06-54901365 sjeffie@me.com,
Veld Pupillen JO12-4 Zaterdag Jamal Zilaout 06-59575030 jassem2004@live.nl, 
Veld Junioren JO13-1 Zaterdag Chantal Kroes 06-13821883 chantal.kroes@upcmail.nl,
Veld Junioren JO13-2 Zaterdag Juul Josselet 06-24244020 juul.josselet@gmail.com,
Veld Junioren JO14-1 Zondag Breeijen, Brenden den 06-22423940 brenden1999@hotmail.nl
Veld Junioren JO14-2 Zondag NNB    
Veld Junioren JO15-1 Zondag Omar Boukhari 06-18987591 omarbouk@hotmail.com
Veld Junioren JO17-1 Zondag Justin Sporkslede 06-24752841 justin_sporkslede@live.nl
Veld Junioren JO17-2  Zondag Barbare Denee 06-85096673 tiamodenee@gmail.com,
Veld Junioren JO17-3 Zondag Tim Veenendaal / Steven Veenendaal 06-40751448 steven.veenendaal@gmail.com,
Veld Junioren JO19-1 zondag Zondag Aruna Kande 06-14547454 sanoeck@hotmail.com,
Veld Junioren JO19-1 zaterdag Zaterdag Marco Bravo da Silva 06-57375576 marco.bravodasilva@gmail.com,
Veld Junioren JO19-1 zaterdag Zaterdag Wim Gomes 06-53374834 wimgomes@planet.nl,
Veld Heren zaterdag selectie Zaterdag Wim Teuling 06-51343879 wteuling@gmail.com,
Veld Heren zaterdag 3 Zaterdag Leigh Ireland 06-18887085 quezlee@gmail.com,
Veld Heren zaterdag 4 Zaterdag Bart Cordemeijer 06-14485797 bartcordemeijer@yahoo.com,
Veld Heren zaterdag 5 Zaterdag Vito Hattem 06-42290214 vitorros@hotmail.com,
Veld Heren zaterdag 6 Zaterdag David van Boheemen 06-15226768 david_van_boheemen@hotmail.com,
Veld Heren zaterdag 7 Zaterdag Niels Janssens 06-51733399 nielsjj2000@gmail.com,
Veld Heren zaterdag 7 Zaterdag Lucas Rekelhof 06-46801020 l.rekelhof@gmail.com,
Veld Heren zaterdag 8 Zaterdag Thijs de Wilde 06-46443077 thijsdewilde1301@gmail.com,
Veld Heren zaterdag 9 Zaterdag Mitchell Huisman 06-57838493 mitchellhuisman94@hotmail.com,
Veld Heren zaterdag 10 Zaterdag Andrei Mikes 06-18872483 agmikes@hotmail.com,
Veld Veteranen veteranen 35+1 Zaterdag Lode Broekman 06-81132975 lode.broekman@gmail.com,
Veld Veteranen veteranen 35+2 Zaterdag Caspar Keuss 06-12865052 caspar@keuss.net,
Veld Veteranen veteranen 45+1 Zaterdag Jasper Vreeken 06-17452415 jaspervreken@mla.msa.nl
Veld Heren zondag 1 Zondag Robert Macdonald 06-12989441 recmacdonald@gmail.com,
Veld Heren zondag 2 Zondag Axel Arts 06-18930442 axelarts1@gmail.com,
Veld Heren zondag 2 Zondag Marchel Imus 06-21111098 maximus2412@icloud.com,
Veld Heren zondag 3 Zondag Ilay den Boer 06-28642165 ilayprive@gmail.com,
Veld Heren zondag 4 Zondag Olivier Swelheim 06-51390054 olivierswelheim@hotmail.nl,
Veld Heren zondag 5 Zondag Carlos van Erven 06-10708304 clvanerven@live.nl,
Veld Heren zondag 6 Zondag Jasper Pol 06-15822667 jasper.l.pol@gmail.com,
Veld Heren zondag 7 Zondag Micheal Coene 06-23000051 mrcoene@gmail.com,
Veld Heren zondag 8 Zondag Luuk Ornstein 06-39784407 luukornstein1997@gmail.com,
Veld Heren zondag 8 Zondag Gideon Davidson 06-27301152 gideondavid@hotmail.com,
Veld Heren zondag 8 Zondag Menno Nubé  06-48940037 menno.nube99@gmail.com,
Veld Heren zondag 9 Zondag Martijn Thurkow 06-15266089 martijn.thurkow@gmail.com,
Veld Heren zondag 10 Zondag Kaj van Leeuwen 06-19640077 mail@kajvanleeuwen.nl,
Veld Heren zondag 11 Zondag Rashan Harris 06-14601992 Rashan.Harris@outlook.com
Zaal Vrouwen Zaal 1 vrouwen Zaal Nadia Zandwijken 06-24253615 nadia_zandwijken@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 1 Zaal Joep Jansen 06-21482019 joepjansen@live.nl,
Zaal Heren Zaal 2 Zaal Duncan Waardenburg 06-41719911 waardenburg@gmail.com,
Zaal heren Zaal 3 Zaal Max Huiskamp 06-38035287 mexhuiskamp@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 4 Zaal Melvin Rutten 06-42041940 melvin2104@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 5 Zaal Lex Kramer 06-29125034 lkramer@destudent.nl,
Zaal Heren Zaal 6 Zaal Daan Majoor 06-53236748 daan@majoor.eu,
Zaal Heren Zaal 7 Zaal Dave Redondo 06-14595372 dave-redondo@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 8 Zaal Jeroen Vester 06-41374665 mail@jeroenvester.nl,
Zaal Heren Zaal 9 Zaal Joep van Scheppingen 06-53514309 joepscheppingen@gmail.com,
Zaal Heren Zaal 10 Zaal Muhammed Alci 06-31679322 m.m.alci@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 11 Zaal John Besselsen 06-48567926 jbesselsen@hotmail.com,
Zaal Heren Zaal 12 Zaal Pieter Visser 06-38319979 p.s.visser@gmail.com,
Zaal Heren Zaal 13 Zaal Simon Dikker Hupkes 06-17422196 simon@dikkerhupkes.nl,
Zaal Heren Zaal 14 Zaal Rogier Onstenk 06-24794077 rogier_86@hotmail.com,

KLEDINGVOORSCHRIFTEN SEIZOEN 2018-2019 Kledingvoorschrift: ASV Arsenal trainingstenue en ASV Arsenal trainingspak. Bij verhindering is afzeggen bij trainer en/of leider verplicht. De Technische Commissie.